Головна → Питання

ДОСТАВКА

Якщо ви живете або працюєте в Києві - ми зробимо БЕЗКОШТОВНУ доставку у Ваш будинок або офіс ПРОТЯГОМ 3 ГОДИН з моменту оформлення замовлення.

У інше місто України Ваша парасолька прибуде відповідно до графіка роботи кур'єрської служби (наприклад, Нової Пошти). ВИТРАТИ З ДОСТАВКИ БЕРЕМО НА СЕБЕ.

 

ОПЛАТА

Ви можете розрахуватися готівкою при отриманні замовлення (від кур'єра або служби доставки).

Або зробити передоплату за безготівковим розрахунком на картку ПриватБанку (номер картки Вам повідомить менеджер після оформлення замовлення).

 

ГАРАНТІЯ

Гарантія на будь-яку парасолю BLUNT, придбану на сайті http://www.bluntumbrellas.in.ua/ua – 5 років.

Ми надаємо гарантію на парасольку, придбану на даному сайті або у фірмовому магазині в Києві (ТЦ Ocean Plaza, вул. Горького 176). Вона забезпечується у разі дотримання умов експлуатації і не поширюється на пошкодження, викликані неправильним використанням, доглядом або зберіганням парасольки. При виникненні гарантійного випадку - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом (розділ КОНТАКТИ).

 

ПОВЕРНЕННЯ

Керуючись Кодексом Прав Споживачів, чинним в Україні, ми приймаємо повернення від покупця протягом 14 днів з моменту доставки товару.

Поверненню підлягають вироби, придбані на даному сайті або у фірмовому магазині в Києві (ТЦ Ocean Plaza, вул. Горького 176). Зовнішній вигляд товару, упаковка, споживчі властивості повинні залишатися в тому стані, в якому були при передачі товару покупцеві.

 

СПІВРОБІТНИЦТВО, КОРПОРАТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ

Якщо у Вас є ділова пропозиція або Ви маєте намір зробити оптове замовлення - звертайтеся до нас будь-яким зручним способом (розділ КОНТАКТИ).

Корпоративним клієнтам - спеціальні умови.

Видео
Останні записи fb
Контакти

Офіційний дистриб'ютор в Україні

Адреса:м. Київ
вул. Богдана Гаврилишина,16

Телефон:+38(044) 221-22-05

Email:info@blunt.com.ua

Skype:bluntumberellakiev