Главная → ЖОВТА ПАРАСОЛЯ - ОСОБИСТЕ ПЕРЕНОСНЕ СОНЕЧКО

ЖОВТА ПАРАСОЛЯ - ОСОБИСТЕ ПЕРЕНОСНЕ СОНЕЧКО

Желтый зонт тростьЩо може підняти настрій краще, ніж солодощі або чашечка запашної кави у похмурий, що навіває смуток дощовий день? Звичайно ж, парасолька. Причому, парасоля не звичайна, а найяскравіша з усіх можливих - жовта! Як маленьке сонечко у вас в руках сяятиме цей купол, радуючи всіх навколо. Тепла і радості вистачить на всіх, поки не вигляне сонце з-за хмар і не зігріє теплими промінчиками. Жовту парасольку купити - ідеальне рішення для боротьби з осінньою хандрою і нудьгою, просто розкрийте її, і сміливо крокуйте по калюжах.

Сонячні деньки з якісною жовтою парасолькою.

Непогожий день зробить яскравіше барвисту парасольку, але тільки якщо не підведе в невідповідний момент. Навіть сама промениста усмішка вмить пропаде, якщо парасолька-зрадник візьме і зламається, залишаючи один на один з безперервними опадами. Тому жовтий захисник просто зобов'язаний бути якісним.

Щоб не розчаруватися у власному виборі, не варто відразу ж бігти на касу з першою, що сподобалася, ніжно золотистою симпатичною парасолькою. Спочатку тестування, потім покупка.

Отже, тест на «профпридатність» для парасольки складається з таких важливих складових:

Матеріал. Головна функція парасольки покладена на купол, значить, вона зобов'язана бути міцною і не пропускати вологу. З цим завданням справляються такі тканини, як: нейлон, поліестер, епонж і поліестер з тефлоновим просоченням.

Конструкція. Залежно від того, скільки зусиль потрібно прикладати для того, щоб розкрити або закрити парасольку, конструкція буває:

  • Автоматичною (одне натискання кнопки і жовта парасолька сама розкриється і закриється);
  • Напівавтоматичною (кнопка працює тільки в одному напрямку - розкриття купола);
  • Механічною (всі маніпуляції потрібно проводити вручну).

Стрижень і спиці. Спиці - основа конструкції, від їх міцності залежить тривалість «життя» парасольки, особливо в умовах сильних вітрів. Алюмінієві спиці легкі, але ненадійні, сталеві - набагато міцніші, але додають ваги парасольці, оптимальний варіант - скловолокно. Матеріал цей такий же міцний, як сталь, і при цьому, легкий як алюміній.

Ручка. Щоб прогулянки під дощем були в радість, парасоля повинна зручно лежати в руці, тому перед покупкою важливо перевірити ручку. Жовта парасолька тростина зручна тим, що ручка вигнута, хоча у компактних теж іноді зустрічається такий дизайн. Пластмасові ручки швидко ламаються, а фарба на них недовговічна. Куди більш стійкими вважаються дерев'яні, але і вартість їх вище, а ось універсальний варіант - прогумована ручка, яка не ковзає в руках.

 

Надійний «дах» - парасолька ТМ «Blunt».

Желтый зонт купить

Краще якісної і надійної жовтої парасольки може бути тільки парасолька ТМ «Blunt». Її часто називають «дивом» сучасних парасольок, який поєднує в собі сучасні інновації та передові інженерні розробки. Що й казати, така переносний «дах» здатний укрити вас навіть в ураган, витримуючи пориви вітру до 31 м/с. Це новозеландський винахід уже завоював тисячі сердець покупців по всьому світу, яким із завидною періодичністю доводиться мокнути під проливними дощами. У нашому каталозі товарів Ви знайдете жовті парасольки в різних моделях, і зможете купити парасольку на свій смак.

Желтый зонт

Якщо ви з числа тих, у кого хоча б один раз ламалася парасолька і виверталися спиці під час сильної зливи, а струмені води лилися за комір, саме час придивитися до «Blunt». З ними такі неприємності не відбудуться. Особлива конструкція робить парасольку стійкою до екстремальних умов і продовжує термін служби на кілька років. Така компактна парасолька чи парасолька-тростина «Blunt» соковитого жовтого кольору - ідеальне поєднання для осінньо-весняної негоди.

Видео
Останні записи fb
Контакти

Офіційний дистриб'ютор в Україні

Адреса:м. Київ
вул. Богдана Гаврилишина,16

Телефон:+38(044) 221-22-05

Email:info@blunt.com.ua

Skype:bluntumberellakiev