Главная → СТИЛЬНІ ПАРАСОЛЬКИ ЧОЛОВІЧІ ТА ЖІНОЧІ

СТИЛЬНІ ПАРАСОЛЬКИ ЧОЛОВІЧІ ТА ЖІНОЧІ

Ніщо так не підкреслює статус і бездоганний смак людини, як правильно підібрані аксесуари. Доречні дрібниці здатні створити практично чудо із, здавалося б, звичайним чином, змінюючи його до невпізнання. Рукавички і хороша краватка, запонки дорогі годинники - набір мінімум будь-якого поважаючого себе чоловіка. У жінок список куди довший, однак, є одна спільна деталь - якісна і стильна парасолька.

Стиль і якість: сумісні чи ні?

Стильна парасолька здатна додати деякого шарму і підкреслити статус власника тільки в тому випадку, якщо вона ще і надійна. Який зиск від красивого, але недовговічного аксесуара, який зламається під першим же поривом вітру? Правильно, ніякого. До стильних жіночих і чоловічих парасольках пред'являються підвищені вимоги, давайте розберемося які.

Надійна парасолька поєднує в собі міцність конструкції, надійність матеріалів і привабливий дизайн. Заслужити звання бездоганної парасольки цей аксесуар може тільки, якщо відповідає таким вимогам:

  • Надійний механізм складання (автоматичний, напівавтоматичний або механічний - він повинен працювати як швейцарський годинник, що не заїдаючи і не дратуючи свого стильного власника, якому необхідно сховатися від негоди);
  • Проста конструкція (чим простіша парасолька і менше деталей в конструкції, тим зручніше нею користуватися, та й прослужить такий захисник від негоди в рази довше аналогів з величезною кількістю деталей);
  • Якість використовуваних матеріалів (головна деталь парасольки - її купол, тому вибору тканини відведена головна роль. Нейлон, поліестер, епонж або прогумований сатин - всі вони виглядають стильно і привабливо, і відрізняються лише вартістю);
  • Зручна ручка (модна парасолька просто зобов'язана зручно лежати в руці, адже з нею доведеться часто гуляти в осінню та весняну негоду);

Якщо приглянувша модель повною мірою відповідає всім вимогам, то можете себе похвалити і купити стильну парасольку. Адже такий вибір підкреслить бездоганний смак і стане дійсно надійною бронею проти снігу, вітру, дощу та інших не найприємніших погодних умов.

Нове слово в світі модних парасольок - «Blunt».

Мабуть, парасольки - та сфера, де складно придумати щось нове або навіть інноваційне. Так насправді й було до тих пір, поки в 1999 році новозеландський інженер Грейг Бребнер мало не виколов собі око спицею парасольки проходячої повз англійця. Тоді-то і почалася нова ера в світі стильних і надійних парасольок.

Парасольки «Blunt» залишають далеко позаду своїх побратимів завдяки цілому списку нововведень і удосконалень:

  • Радіальний розподіл навантаження по поверхні купола;
  • Плаваючі не жорстко закріплені спиці, які не ламаються під натиском вітру;
  • Подвійні розпірки, на які покладене завдання рівномірно розподіляти зусилля при відкритті парасольки;
  • Закруглені кути, що врівноважують натяг на краях спиць.

Численні випробування аеродинамічною трубою і суворими погодними умовами Новій Зеландії довели, що у сфері парасольок почалася нова ера - «Blunt». Такий стильний аксесуар яскравого забарвлення (червоний, чорний, сірий, блакитний, рожевий або жовтий) буде до вподоби будь-якому моднику або модниці. Надійний купол захистить від негоди і підкреслить бездоганний смак володаря настільки чудового аксесуара.

Видео
Останні записи fb
Контакти

Офіційний дистриб'ютор в Україні

Адреса:м. Київ
вул. Богдана Гаврилишина,16

Телефон:+38(044) 221-22-05

Email:info@blunt.com.ua

Skype:bluntumberellakiev