Главная → МІНІ-ПАРАСОЛЯ: КРИХІТНИЙ ЗАХИСНИК

МІНІ-ПАРАСОЛЯ: КРИХІТНИЙ ЗАХИСНИК

Маленький зонтик

Жіноча сумочка, як чорна безодня, в неї здатне влізти неймовірна кількість різних предметів. І тільки для одного там ніколи не буде достатньо простору - для великої парасольки. Але це ще не привід жертвувати зачіскою або макіяжем через негоду, адже спеціально для таких випадків підійде мініатюрна парасолька. Компактна і симпатична, вона не займе багато місця в сумочці, при цьому, завжди зможе захистити від суворої негоди і зберегти зачіску та макіяж в первозданному вигляді. Відмінна парасолька ціна на яку не велика - міні парасолька blunt mini.

Малютка парасолька: зобов'язана бути надійною.

Мини зонтПогода - дамочка непередбачувана, і в одній частині міста може яскраво світитиме сонечко, а в іншій - порадувати проливним дощем. Щоб не опинитися в невигідній для себе ситуації і не підхопити простуду, промокнувши під зливою, радимо завести собі маленького надійного друга - мініатюрну парасольку. ЇЇ буквально обожнюють дівчата, у яких завжди не вистачає місця в сумочці або рюкзаку, вона рятує чоловіків, яким зручно носити її в кишені піджака або в портфелі з паперами, а дітлахи не забувають маленьку парасольку вдома.

Для того, щоб віддати перевагу саме маленькій парасольці, існує тисяча й одна причин. Назвемо хоча б кілька з них:

  • Компактність конструкції;
  • Зручність використання;
  • Маленька вага;
  • Універсальність;
  • Міцність деталей;
  • Можливість використання дітьми;
  • Тривалий термін служби;
  • Різноманітність варіантів декору та багато інших.

Якщо ви хоча б один раз втрачали парасольку-тростину або забували її в транспорті, з малюткою такого ніколи не станеться. Вона буде мирно чекати часу свого «зоряної години» у вашій сумці, залишаючись вірною тільки вам.

Міні-парасолька «Blunt» - бездоганність в мініатюрі.

Якісна мініатюрна парасолька вже має у своєму арсеналі величезне число переваг, через які її захочеться купити. А вже якщо мова йде про маленькі парасольки «Blunt», то у них не залишається конкурентів. Такі новозеландські парасолі гарні у всьому. Їх головна особливість полягає в тому, що вони не бояться сильних вітрів, навіть навпаки, чим сильніше потоки повітря, тим міцніше стає система. Особлива конструкція дозволяє дати їй звання справжнього «позашляховика» і «всепогодника» серед парасоль, їй не страшна навіть буря і ураган.

Конструкція парасольок влаштована таким чином, що тканина купола натягується рівномірно у всіх місцях, а кути обтікаючі і не гострі. Плаваючі ребра, подвійні розпірки, округлені наконечники - все це сприяє посиленню міцності конструкції при сильному впливі на неї. У ній зайвих деталей, відкривати і закривати таку парасольку просто, для цього потрібно всього пару рухів руками.

Усі принади парасольок ТМ «Blunt» в масштабі.

Мини-зонт blunt

Передісторією для появи на світ цих інноваційних парасольок послужив нещасний випадок, коли новозеландський інженер мало не позбувся ока через вивернутої спиці парасолі проходячої повз людини. А оскільки конструкції парасольок не змінювалися майже сторіччя, розгніваний інженер вирішив, що настав найкращий час для нововведень. Всі парасольки «Blunt» сконструйовані так, що витримують сильні пориви вітру, не ламаючись і вивертаючись. Володар такого пристосування може спокійно користуватися «Blunt» протягом декількох років і навіть десятиліть. А яскраві кольори радують око і піднімають настрій, як власнику бездоганної парасольки, так і всіх оточуючих. Ці парасольки, а особливо їх зменшена версія підходить як для дорослих, так і для дітей.

Видео
Останні записи fb
Контакти

Офіційний дистриб'ютор в Україні

Адреса:м. Київ
вул. Богдана Гаврилишина,16

Телефон:+38(044) 221-22-05

Email:info@blunt.com.ua

Skype:bluntumberellakiev