Главная → Як вибрати парасольку правильно, типи парасольок

Як вибрати парасольку правильно, типи парасольок

Парасолька - той незамінний аксесуар, вийти без якого на вулицю восени або навесні чревато «мокрими» наслідки. Погода то раз норовить піднести сюрприз у вигляді раптових опадів та сильного вітру. Однак, якщо в сумці лежить парасолька, пустощів природи можна не боятися.

как выбрать зонт

І якщо вам сподобався такий симпатичний аксесуар, що ідеально підходить під колір очей, не поспішайте бігти з ним на касу. Можливо, він не дотягує до звання «парасольки мрії».


Парасольки бувають різні.

Залежно від параметрів, за якими відрізняються між собою парасольки, вони діляться на кілька типів. За типом механізму парасолі бувають:

  • Автоматичні (закриття і відкриття парасольки повністю автоматизовано);
  • Напівавтоматичні (розкриття відбувається після натискання кнопки, закривати потрібно вручну);
  • Механічні (розкривати і закривати такі парасольки потрібно вручну).


Залежно від розмірів і компактності, всі моделі поділяються на:

  • Парасольки-тростини;
  • Складні парасольки.


Як вибрати парасольку, і яка з них підходить саме вам, потрібно вирішувати виходячи з вимог. Головне міцність і довговічність служби? Тоді ідеальний варіант - парасолька-тростина. При необхідності постійно носити парасольку з собою і мати можливість покласти її в сумку, краще зупинити свій вибір на доладному варіанті.

Надійна основа - запорука відмінної парасольки.

Визначившись з типом парасольки, саме час уважно вивчити конструкцію. І тут побути трохи підозрілим параноїком зовсім не завадить, а навпаки, зіграє на руку. Адже саме від педантичності вибору залежить, як довго прослужить куплений аксесуар.

Спиці. Загальна кількість спиць в парасольці може коливатися між відмітками в 6 і 32 штуки. Але не варто думати, що більше число спиць дає більше впевненості в міцності всієї конструкції. Це позначається лише на вазі. Золотою серединою можна назвати парасольки з 16 спицями, вони міцні і витримують сильні пориви вітру. Матеріал, з якого вони виготовлені також вносить свої корективи в міцність конструкції. Це може бути алюміній, сталь або скловолокно. Найнадійнішим і передовим вважається останній.

Ручка. Вибираючи парасольку, уважно протестуйте ручку. Від того, наскільки зручно вона лежить в руці і з якого матеріалу виготовлена, залежить її практичність і довговічність. Хитка пластмасова ручка швидко відвалиться, причому зробити вона це може в найвідповідальніший момент. А ось дерев'яна буде служити до покупки нової парасольки.

Тканина. Головне завдання будь-якої парасольки - захист від вологи, тому купол не повинен пропускати воду. Це досягається завдяки використанню спеціальних матеріалів:

  • Епонж;
  • Поліестер;
  • Нейлон;
  • Поліестер з тефлоновим просоченням;
  • Прогумований сатин.


Кожен з цих матеріалів добре справляється з поставленим завданням, і відрізняються вони між собою вартістю.

Зонт до лиця.

Важливим є і забарвлення парасольки, вона повинна гармоніювати з одягом або аксесуарами, добре відтіняти обличчя і надавати здоровий вигляд в похмуру погоду. Завжди актуальними залишаються теплі природні відтінки, що не виходить з моди класика - темні насичені суворі кольори, клітка і орнаменти. Довіртеся своєму смаку і чуттю, а правильні рекомендації ви вже отримали. Будьте впевнені, ви купите чудовий парасольку! Щоб не сумніватися у своєму виборі - довіртеся нам, купити парасольку ТМ "Blunt" можна через форму замовлення на сайті або за телефонами +38 044 221-22-05, +38 066 607-85-21, +38 098 709-78- 61!

Видео
Останні записи fb
Контакти

Офіційний дистриб'ютор в Україні

Адреса:м. Київ
вул. Богдана Гаврилишина,16

Телефон:+38(044) 221-22-05

Email:info@blunt.com.ua

Skype:bluntumberellakiev