Главная → Хороші і якісні парасолі ТМ «Blunt»

Хороші і якісні парасолі ТМ «Blunt»

Качественный зонт

Сувора злива на вулиці може здаватися романтичною тільки в тому випадку, коли ти, сидячи в теплі з чашкою чаю, спостерігаєш за ним у вікно. Коли ж ти стикаєшся з непередбачуваною погодою один на один, тут не до веселощів. Остання надія залишається на вірного помічника - парасольку. І якщо вона раптом ламається і вивертається в найвідповідальніший момент, це просто жахливо.

Століттями конструкція звичних парасольок не змінювалася і, здавалося, що тут вже не вийде придумати що-небудь нове і незвичайне. Однак, розгніваний новозеландський інженер цілком спростував цю думку і зробив справжню революцію у світі парасольок. Під його чуйним керівництвом на світ з'явилася інноваційна і якісна парасолька «Blunt».

Виробництво парасольок з науковим підходом.

До слова, конструкція парасольок не змінювалася практично сто років. І хто знає, відбулися б які-небудь зміни, якби одного разу новозеландський інженер мало не позбувся ока під час сильної зливи в Лондоні. Грей Бребнер, будучи високим чоловіком, наткнувся на вивернуту спицю парасольки повз проходячої людини. Саме тоді в 1999 році, перебуваючи в лікарні, він приступив до розробки поліпшеної парасольки.

Хороший зонт

У результаті вийшла відмінна інженерна конструкція, яка здатна витримати пориви вітру до 31 м/с, і не прийти в непридатність: спиці залишаться на місці і не вивернуться «навиворіт». Причинами купити хорошу парасольку і основними конструкторськими нововведеннями, які забезпечують таку стійкість до негоді, є такі:

Рівномірний радіальний натяг тканини по всій поверхні купола;
Подвійні розпірки, розподіляють навантаження рівномірно по всій конструкції;
Плаваючі спиці без жорсткого кріплення, які не дають парасольці вивертатися під натиском вітру;
Особливі округлі наконечники, що розподіляють натяг, що передають спиці.
Працюючи разом, ці нововведення роблять парасольку «Blunt» надміцною і дійсно надійною навіть в екстремальних погодних умовах.

У чому його секрет?

Купить хороший зонт

Конструкція парасольок «Blunt» влаштована таким чином, що в міру того, як посилюється вітер, міцність купола і інших складових тільки зростає. Завдяки цьому, з такою парасолькою не страшно виходити на вулицю навіть під час урагану, коли сильні пориви вітру буквально зносять усе на своєму шляху. Такий бездоганний аеродинамічний ефект став здатний завдяки особливій системі радіального натягу, розробленої новозеландським інженером. Дивлячись на симпатичний дизайн і чудові характеристики, відразу ж хочеться запитати, де купити хорошу парасольку? Купити таку унікальну парасольку можна в нашому інтернет-магазині.

Крім іншого, ці парасольки відрізняються і іншими нововведеннями, які не зустріти в звичайних парасольках, які ламаються під напором негоди. А саме:

Круглі наконечники (так звані міні-парасольки, їх головне завдання - вирівняти натяг на кінцях парасольки)
Подвійні опори (спеціальні елементи, за допомогою яких навантаження на спиці переноситься рівномірно);
Висувні спиці (працюють як підзорна труба, виїжджаючи, вони рівномірно розкривають купол парасольки, забезпечуючи однаковый натяг у всіх частинах конструкції).
Завдяки таким характеристикам, хороша парасоля ТМ «Blunt» залишає далеко позаду своїх побратимів, які не зазнавали змін ще з далекого 1928 року. Новозеландськый самий винахід залишається стильним, практичним і може прослужити довгі роки своєму власникові. Його по праву можна вважати істинним чемпіоном серед парасольок! Купити парасольку високої якості можна на нашому сайті: через форму замовлення або за телефонами +38 044 221-22-05, +38 066 607-85-21, +38 098 709-78-61!

Видео
Останні записи fb
Контакти

Офіційний дистриб'ютор в Україні

Адреса:м. Київ
вул. Богдана Гаврилишина,16

Телефон:+38(044) 221-22-05

Email:info@blunt.com.ua

Skype:bluntumberellakiev